NOVINKY 2023

29.3.2023
Seidince byly včera 2 měsíce a tak bylo načase udělat její první video
z prvních dní u nás a prvních cviků  :) 

21.3.2023
Říká se, že všechno se děje z nějakého důvodu...a život se nás úplně neptá, jak to chceme my...Ještě před měsícem by mě to ani nenapadlo, ale když už mi dal život takovou ťafku, že mi nečekaně, ze dne na den sebral mojí nejúžasnější Saidinku  zrovna v době, kdy byla na světě její poslední vnoučátka, tak asi to byl ten důvod....už několikrát se mi potvrdilo, že osud v tomhle směru u mě opravdu funguje...

A tak se naše smečka rozrostla o novou chodskou holčičku:
Dream of Saidi Bohemian Crystals  "Seidí 

Svojí babičku mi tak moc připomíná, nejen vzhledem, ale zatím i povahou.... Tak jsem moc zvědavá, jak poroste dál :) 


20.2.2023

Giffča složila další dogdancingovou zkoušku a to Musical Dressage 2.stupně na VÝBORNĚ !!
Mám z ní velkou radost, v 15cti měsících na první pokus to dala úplně s přehledem. Je to už její 6tá zkouška z dogdancingu.

18.2.2023

Tento den se mi rozlomilo srdce na milion kousků ...

* 21.11.2011 - + 18.2.2023

Ultimate Speed z Gipova - " Saidinka "

Odešla ta nejhodnější holčička, která tak milovala život... na její šibalské pohledy a nádherné oči, nikdy nezapomenu. Celý život to byla obrovská bojovnice, bohužel, ten nejdůležitější boj, jsme už spolu nevybojovali...Saidinka zemřela pravděpodobně na srdeční selhání, doma, u mě v náručí....bylo to nečekané a hrozně rychlé...bez absolutních předešlých příznaků...

Saidinka byla moje sluníčko, můj medvídek...na kterého jsem celé dva roky čekala, vymodlená holčička... a těch dalších 11 let tak strašně uteklo...

Moc mě mrzí,že jsem nemohla udělat víc, tak moc to bolí.... Nikdy nezapomenu,lásko moje :(( 


5.2.2023

Jsme se s Rejlinkou zúčastnily druhých kvalifikačních závodů v dogdancingu na letošní Mistrovství Světa a Evropy a po součtu obou kvalifikačních závodů ( jako první se počítalo Mistrovství České republiky) jsme se v čím dál větší konkurenci, protože je čím dál více opravdu skvělých tanečních týmů, KVALIFIKOVALY . A tak jsem ráda, že máme tu čest, že budeme moci opět reprezentovat Českou republiku na takových velkých závodech. Mistrovství světa se koná už v květnu v Dánsku.

Po kvalifikačních závodech se konaly ještě oficiální dogdancingové závody, kterých se zúčastnila Giffča v kategorii Freestyle Beginners a po počátečním motání se, kdy jsme se nějak nemohli srovnat do základní pozice pro začátek sestavy  :) Se nakonec podařilo, sestavu Giffečka opět zatancovala s velkou chutí a víceméně bez chyb a tak z toho nakonec bylo krásné 2.místo z asi 8 týmů ..

Mám z obou holek velkou radost :)


28.-29.1.2023

O víkendu jsme se zúčastnili DUO CACIBU v Brně, kam jsme vyrazili
s Giffčou a já tu mojí holku opravdu miluju,celý víkend s ní byl jeden velký relax a pohoda...ona prostě neřeší nic a nikoho a u kruhu jsem se kolikrát ještě musela podívat, jestli v té kenelce ještě vůbec leží, jak byla hodná  na to nejsem totiž úplně zvyklá od ostatních holek :))

No a výsledky byly až nad očekávání...jela jsem tam s přáním, že bych ráda aspoň jednoho CAJCe, který nám ještě chyběl a budu spokojená  a Giffečka mi to splnila zrovna 2krat :) 

SOBOTA:

Třída mladých- VÝBORNÁ 1, CAJC, BOJ z 6ti fen.

NEDĚLE:

Třída mladých- VÝBORNÁ 1, CAJC, BOJ z 6ti fen 

A už po sobotě tedy získala titul   ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION ! 


22.1.2023

V neděli se konal 2.ročník oficiálních dogdancingových závodů - poháru Chodských psů v dogdancingu.Po oficiálních závodech byly ještě závody neoficiální.

Ač jsem původně vůbec neměla v plánu Giffču na oficiální závody hlásit, chtěla jsem jí vzít do kategorie prvního startu na závody neoficiální, kam se může s odměnou , nakonec jsme na poslední chvíli přihlásili i závody oficiální.
Takže jsme se Poháru Chodských psů zúčastnili nejen s Rejlinkou ( Vivien Reilly z Gipova) ale i s Giffčou ( Ifigenie z Dašického zátiší) 

A já nemám slov....nejde už asi ani slovy vyjádřit, jak já tu mojí malou holčičku zbožňuju 

Přihlásila jsem jí do kategorie - Freestyle Beginners a Giffča ve svých 14cti měsících a na úplně prvních závodech - rovnou oficiálních, takže cvičení bez odměny, vyfikla sestavu jako profík, pomalu bez jediné chybičky, v neskutečném tempu a bylo jí úplně fuk, že cvičí bez odměny  A tak jsme dopadli, jak nejlíp jsme mohli 


Giffča nejenže vyhrála Pohár chodských psů  v kategorii Freestyle, ale vyhrála i celé oficiální závody  v kategorii Freestyle Beginners ze všech plemen a v závěru vyhrála ve své kategorii i na neoficiálních závodech , kde si dala po celém dni sestavu ještě jednou a snad ještě rychleji   Je prostě neskutečná a pokud jí do budoucna vydrží takové nadšení a i to,že jí vůbec nevadí cvičit bez odměn, myslím,že to bude bomba 

A Rejlinka samozřejmě byla taky mooc šikovná  Na oficiální závody jsem jí přihlásila už s novou sestavou, se kterou zatím pořád ještě trochu bojujeme  ..Ale myslím,že už to začíná vypadat ,jak má a brzy to snad dotrénujeme k "dokonalosti"   Na neoficiální závody jsem jí přihlásila ještě sestavu starou, se kterou jdeme za 14 dní na kvalifikační závody na novou sezónu, tak nám držte palce  A na to, že v jeden den cvičila dvě úplně různé sestavy, byla skvělá  A naše výsledky:

Oficiální závody - Heelwork to Music Advance - 2.místo 

Pohár chodských psů v kategorii Heelwork to Music - 1.místo 

Neoficiální závody - 2.místo 7.1.2023

Na národní výstavě v Brně jsme u pana rozhodčího Frnči dostali známku VÝBORNÁ  v konkurenci 8 fen.